| deepinside777 a întrebat:

am o mica intrebare, am o gantera acasa si vreau sa stiu daca exista cu gantera vreun exercitiu sa ajute si la dezvoltarea muschiilor abdomenului, nu doar la brate.

Dau funda + vot si fara raspunsuri tampite, merci! happy

6 răspunsuri:
| hefe a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Cbaoi7EMlK0
astea-s pentru abdomen cu ganetere sper sa ajunci ca cel de acl...

| Cosmin86 a răspuns (pentru hefe):

Da, sigur ajunge asa cu 2 gantere amarate

| hefe a răspuns (pentru Cosmin86):

Sa incerce

| Cosmin86 a răspuns (pentru hefe):

Hai frate, nu e pe incercate, se stie cum se fac muschii, NU ASA

muschii se fac in primul si in primul rand cu alimentatie

alimentatia = 80 %, fara asta NU FACI NIMIC

Si in al doilea rand, cu alte exercitii, cu maxim 8 repetari pe serie ( poti mai multe, maresti greutatea), etc.

| hefe a răspuns (pentru Cosmin86):

Are o gantera...ce muschi poti face cu ea...

| Cosmin86 a răspuns (pentru hefe):

Exact...