| Gg26 a întrebat:

Am si eu o intrebare din constructie nu am brate foarte mari, la 1, 73 70kg, 16 ani, exista un exercitiu special pentru brate pentru masa, in cazul meu?
Si inca ceva, vreau sa iau o creatina, nu ma umpleti de raspunsuri ca sunt prea mic pentru creatina sau altele, eu vreau. Ce creatina buna cunoasteti? Nu vreau ce-a mai scumpawinking vreau doar una care sa-si faca rolul. La rece am 33 in brat, ca doar despre asta vorbeam. in rest ma bucur de o dimensiune a pieptului si a spatelui suficient de mare, imi convine.dar bratele parca lasa de dorit as vrea ceva mai mult. FUNDA

Răspuns Câştigător
| IamIce a răspuns (pentru IamIce):

Scuze ca m-am grabit, dar in brate constau si grupele de muschi ca : triceps, umeri ...chiar si antebrat big grin!
Te descurci tu pe site-ul ala happy.

2 răspunsuri:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Poti cumpara creatina fffbuna de la: Dymatize, BSN, ON, MuscleTech. Si chiar da rezultate.