| cuba a întrebat:

am si eu o intrebare pentru toti care cunsoc despre proteine am cumparat TESTO XL si Super HGH XL daca le pot combina se poate lua o pastila din fiecare? Doua pastile dimineata si doua seara?

Răspuns Câştigător
| STF94 a răspuns:

In primul rand, ce iei tu nu e proteina. Mai bine ai incerca sa folosesti suplimentele dupa ce faci macar un an de sala

2 răspunsuri:
| STF94 a răspuns:

Suplimentele se iau in functie de obiectivul fiecaruia. Daca vrei sa slabesti folosesti un supliment cu mai multe proteine si mai putini carbohidrati.

| cuba explică:

Ce fel de suplimente imi poti oferi STF94