| Georgestaff08 a întrebat:

are ceva daca fac exercitii fizice in fiecare zi( flotari, abdomene, genoflexiuni, tractiuni) dau funda repede

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine ca faci, te poti mentine in forma si poti avea patratele laughing cum vor toate fetele sa aibă iubitii laughing Bafta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Altu complet pe langa... patratelele se fac DIN ALIMENTATIE, copil mic ce esti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Puiule daca ai venit aici pe site si nu iti convine de răspunsuri mai bine nu le mai posta. Sper să vadă un admin întrebarea asta si sa o șteargă. Mulțumesc.

| Just4Joker075 a răspuns:

Nu, iti este de folos daca faci exerciți in fiecare zi, și de folos. funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Just4Joker075):

E de folos, nu? Esti doar un COPIL MIC care vrea si el "funda, funda"?

| FoxGames a răspuns:

Cum adica daca are ceva?
Ai auzit de vorba men sana in corpore sano?
Minte sanatoasa in corp sanatos.

| Cosmin86 a răspuns (pentru FoxGames):

Alt copil mic... tu nu ai auzit de supraantrenament? Muschii se dezvolta in zilele de pauza.

| Virdol_Horia_1992 a răspuns:

E foarte bine, dar ai grija sa nu începi tare din prima pentru ca poti face febra musculară