| alexionut45 a întrebat:

as incerca un antrenament sa dezvolt mai mult bratele, pieptul, gatul si abdomenul ce program pe 5 zile mi-ati recomanda dar sa nu aud ca ce faci cu picioarele, cu spatele pe mine doar aceste grupe ma intereseaza.Dau funa+votwinking

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca dezvolti doar acele grupe o sa arati penibil.

Un om care arata bine, accepta sa PIARDA centimetri din piept ca sa creasca in spate si umeri.

Copil mic

| Epigonul a răspuns:

Salut,eu personal folosesc acest program:
LUNI: PIEPT
MARTI: PICIOARE
MERICURI:SPATE
JOI: UMERI^TRAPEZ
VINERI: BRATE
Stiu, ai mentionat ca nu vrei picioare, de ceva vreme am exclus si eu picioarele din antrenament, deoarece consider ca stau bine la capitolul asta, de aceea repet pieptul de 2 ori pe saptamana, anume luni si vineri, consider ca ma dezvolt mai greu la aceasta grupa asa ca insist putin asupra ei. Uite aici ai niste informatii foarte utile, iar mai in josul paginii ai si programul de antrenament.Bafta!

| xCrazyWolf a răspuns:

Stii ca pieptul si abdomenul is grupele popo.narilor,nu? La toti le trebuie abdomen si piept..Degeaba ai m abdomen daca spatele e praf. Si deltoidul e singurul muschi care se vede din toate partilewinking

| ZzP1nG a răspuns:

Daca vrei dezvoltare trebuie pauza muschii corpului nu cresc cand tragi tu, hopa cum ai tras un pic a crescut muschiu, el creste in pauze eu spre exemplu fac luni: piept, Ma: spate, Mi: brate, joi pauza si vineri, umeri cu picioare(daca ma duc vineri), Gatul inseamna trapez care il bagi la umeri da iti zic ca daca vrei trapezul dezvoltat sta urat fara o forma de V in spate, brate in timp ai de tras (app: eu vineri de multe ori mai bag piept, chiar daca am bagat luni).O sa observi diferenta dupa 3 luni, daca nu inseamna ca nu te odihnesti destul, sau nu ai o alimentatie corespunzatoare, pentru ca poti tu sa tragi cu "400" la piept degeaba daca nu esti odihnit si daca nu ai o alimentatie corespunzatoare. Bafta si nu uita ca la sala nu faci concurenta faci dupa greutatea pe care o poti ridica tu nu sa te dai mare sa stai cocosat, etc

| Aly42 a răspuns:

Pai ai putea sa te apuci de culturism. sau de sala (asta inseamna munca intensa) si acolo poti cere relatii despre ce exercitii sunt potrivite ca sa iti poti dezvolta zonele de care esti interesatwinking

| Burberry a răspuns:

Uite aici, ai si fotografii cu exercitiile pentru partea superioara. Daca ai aparatele necesare le poti face acasa, daca nu, la sala.

http://www.beautytips.ro/......mentul-tau
si aici ai un video cu exercitii pentru dezvoltarea celo 6 pachete pe abdomen.
http://www.beautytips.ro/......-pachetele