| SERGIU2091 a întrebat:

As vrea sa stiu cat costa proteinele pentru masa musculara si care sunt efectele secundare (negative) a proteinele pentru masa musculara?
Merci.

5 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Oau ce ati dat voi aici e cam scump, o si Marius96 daca fratele tau a facut greseala sa cumpere de la persoane neautorizate a fost greseala lui. 1 suplimentele sunt foarte bune crede-ma nu au efecte negative... ( si m-am saturat sa aud lucrul asta... suplimentele nu sunt steroizi da cine sa inteleaga ) Eu iti recomand Redis http://www.redis.ro/ro/masa-musculara/95-mass-forte-creatin-r.html 1 kg e 27 lei cred ca iti poti permite e destul de bun, daca iti poti permite maga proteine e mai bine dar redis e dupa buzunarul fiecaruia :) succes

| Cosmin86 a răspuns (pentru Primo):

Incearca pro nutrition. au preturi destul de apropiate cu cei de la redis, in schimb proteine mult mai bune
- se dizolva mult mai bine
- au un gust mult mai bun
- au calitate superioara

Incearca. Si eu in liceu cand nu prea aveam bani luam redis si pro nutrition si am ramas pe astia din urma happy

| Marius96 a răspuns:

Cand vine vorba de asa ceva sa stii ca pretul mare = calitate buna, stiu din experienta fratelui meu... :))
Deci daca vezi 1kg de proteine cu 30 lei, sa nu fii convins ca o sa aiba efecte stralucitoare, mai ales daca le cumperi de la traficanti :)), aia vand faina colorata si tu o pui in shaker :)))).
Uite un site de calitate buna, suplimentele sunt aduse din SUA si sunt bune.
www.suplimente.ro

| soaitamarius a răspuns:

Cele mai bune sunt proteinele naturale proteinele sunt in masa de zi cu zi ca si cand ai manca mai mult dar daca exagerezi ai sanse sa iti afecteze ficatul sunt destul de scumpe: http://www.megaproteine.ro/D-Proteine/?gclid=CJSvrNLs7a4CFcZb3wodVyIWnQ Funda? plss

| Cosmin86 a răspuns (pentru soaitamarius):

De ce sa-ti afecteze ficatul? de unde ai scos asta?