| StoienicăSorin a întrebat:

as vrea sa știu daca in Skandenberg ai voie sa faci podul sau scara? P.s. Sa răspundă doar cei care știu cum ar fi Cosmin 86 etc.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

E regulamentul oficial pe site-ul asociatiei romane de skandenberg...

Ai voie podul, ai voie sa misti cotul, ai voie orice ( nu ai voie sa ridici cotul sau sa iesi din suprafata speciala ).

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

De ce nu-i pui lui direct intrebarea in privat daca nu te intereseaza si parerile altora? Podul de la Agigea poti sa-l tii la skandenberg straight face

| Cosmin86 a răspuns (pentru AFR81):

Chiar ai voie sa faci "podul" si sa misti cotul. Depinde de tehnica aleasa.

| AFR81 a răspuns (pentru Cosmin86):

Prima data credeam si eu ca multa lume ca n-ai voie sa faci chestiile astea. Ma rog, asa faceam noi skandenberg in cartier. Dupa aia au fost pe sport.ro "emisiunile" alea cu Oncescu vs 100, vs 1000, iar acolo se prezentau regulile. Asa am aflat si eu ca ai voie sa misti cotul, incheietura. In orice caz, nu i-am raspuns pentru ca m-a cam deranjat modul in care a pus intrebarea.