| alecszzz a întrebat:

Salut TPUhappyas vrea sa va dati cu parerea la acest program la sala sa imi spuneti daca e bun sau nu, poate stiti voi altul care sa fie mai eficient
Z1 piept+abdomen
Z2 umeri+biceps
Z3 pauza(eventual abdomene)
Z4 spate+triceps
Z5 pauza(ev abdomene)...si apoi reiau antrenamentul.e bun acest program? precizez ca in zilele cu pauza ma mai antrenez acasa la sacul de box.e bun programul? adica acord destula odihna grupelor de muschi ca sa poata sa ceasca? mersi anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Gray77 a răspuns:

E bun, dar Z5 ar trebui sa faci picioare ca sa te dezvolti armonios