| ionutbrezeanu a întrebat:

Astia de la Eurosport spun ca dau Premier League la Tv, dar data trecuta cand am dat pe Eurosport... m-am uitat la Campionatul National de Natatie.sad Ce se intampla cu ei? Unde pot vedea si eu Premier league gratis si cu o calitate cat de cat buna?

8 răspunsuri:
| LimonadaBaa a răspuns:

Cei de la Eurosport nu transmit toate meciurile din Premier League

| ionutbrezeanu explică (pentru LimonadaBaa):

Asta stiu si eu. Altceva in afara de asta? vreun link bun stii de la skysports?

| LimonadaBaa a răspuns (pentru ionutbrezeanu):

Habar n-am, nu urmaresc toate meciurile din BPL deoarece sunt fan Primera.

| RobertSteaua02 a răspuns:

Meciuri Live.com

| ionutbrezeanu explică (pentru RobertSteaua02):

In afara de asta? laughing Ca pe asta il stiu si eu.

| RobertSteaua02 a răspuns (pentru ionutbrezeanu):

Cred ca poti si pe Voyowinking

| mrbeantalumircea a răspuns:

Prietene, pe eurosport am vazut de toate in ultimele zile... tenis: US Open, Turul Spaniei, Turul Frantei, Inot; ti-as recomanda online! De ex. pe voyo

| ionutbrezeanu explică (pentru mrbeantalumircea):

Pe voyo trebuie sa platesc frate. Credeam ca-l da online pe eurosport player, dar si acolo trebuie sa platesti..Nasol sad