| InfiAndrew a întrebat:

Care antrenament pentru sala este mai bun si dati o explicatie de ce.
1.
Luni: Piept + Biceps
Miercuri: Spate + Triceps
Vineri: Picioare + Umeri + Abdomen
2.
Luni: Piept + Spate
Mercuri: Biceps + Triceps
Vineri: Piceoare + Umeri
si abdomen in toate 3 zile

Si inca o chestie. are ceva daca nu prea fac exercitii pentru piept cu haltera?

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Https://stronglifts.com/5x5/

asta e cel mai bun.

| Mejdej a răspuns:

Salut primul program este bun deoarece pieptu este grupa mare de muschi se combina cu o grupa mica aceea find biceps si la fel la spate cu triceps cat despre picioare, acolo poti face doar picioare si abdomene este grupa mare, si de exemplu in alta zi poti sa iti pui sa faci umeri + trapez. Sper ca ti-am fost de ajutor

| presus a răspuns:

Ambele sunt slabute.