| JockerStoica a întrebat:

Ce ar fi mai bine să fac de două ori pe săptămână la sală Piept sau Brațe?
Fundă!

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Poti combina bratele cu grupele mari care le lucrezi intr-o zi. De exemplu, in ziua de piep, faci si biceps, iar in ziua de spate, faci si triceps. Asa iti mai ramane o zi in care poti combina biceps si triceps. Pe langa brate si pectorali, nu uita si de restul grupelor musculare, mai ales picioarele. Spor!

7 răspunsuri:
| Mihaelablabla a răspuns:

Ti-as recomanda sa faci picioarele de doua ori. Atragi mai multe fete cu picioare frumoase.

| Ionut621 a răspuns:

In afara de piept si brate mai faci ceva? Sa arati bine nu inseamna doar brate si piept sa agati fetite. Si in plus o fata nu se uita la muschi!
Te duci la sala vorbesti cu instructorul de acolo si o sa te invete el ce sa faci.

| Nesemnat a răspuns:

Buna. Depinde de deficienta ta musculara, la care te "vezi mai mic". Bafta, sallut.

| Trandafir_Dan_Sebastian_1905 a răspuns:

Să dai funduleț la băieți mai mari cu mușchi

| Marian1001 a răspuns:

Începe cu pieptul Man