| FuturePlayerFootball a întrebat:

Ce exercitii pot face acasa de parca as fi la antrenament la fotbal?(parintii nu ma lasa sa il mai practic deoarece am de dat un examen si antrenorii te injura ca la usa cortului)
P.S.: As vrea exercitii pentru Fundasi Centrali sau Laterali(Stanga) si delea pentru a reusi sa ajung la o echipa cel putin medie. Apropo, am 14ani.

2 răspunsuri:
| Dragon10Mihai a răspuns:

Cumpara AB Generator de esercitii. auta informatii pe net si cauta cum il poti inlocui cu lucruri de prin casa. Ti-am dat o idee. Duo mai departe