| Anonymus01 a întrebat:

Ce exercitii/ site-uri imi recomandati pentru crestere in inaltime?
Am 14 ani si 1.70.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa te apuci de baschet. De asemenea, e bine sa faci tractiuni la bara sau sa atarni la bara zilnic. Nu iti recomand sa faci genoflexiuni cu haltera, indreptari sau alte exercitii care presupun greutati din astea mari. Daca ai parintii inalti, vei creste sigur in inaltime. Trebuie doar sa ai rabdare, fiecare cu ritmul lui

1 răspuns:
| Hexiled a răspuns:

Fiecare cu organismul lui, de exemplu eu am 16 ani si 1, 63 inaltime