| alex2002alex a întrebat:

big grin, va rog frumos spuneti-mi si mie un program de sala :d. ex: - luni - Spate-triceps, si ce exercitii contine. ex : Ramat 15x4 Indreptari 15x14 etc :d. Dau funda

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Insanity Deluxe Edition

| Cosmin86 a răspuns:

Uite jurnalul meu :
http://www.culturism.ro/forum/jurnal-personal/jurnal-cosmin-0001.html

Ai acolo 3 programe de antrenament detaliate

| Latinmoon a răspuns (pentru Cosmin86):

Ai un program foarte bine facut! happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Latinmoon):

Mersi, daca vrei rezultate trebuie sa te documentezi bine inainte sa faci ceva

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Incearca sa faci putine exercitii de fiecare fel si cat mai des!winking
Cat despre un propriu program vorbeste cu antrenorul de la sala. tongue
Te pup, pa pa! :*

| Cosmin86 a răspuns (pentru Latinmoon):

Cat mai des? nu e ok.