| AlinPeFelie a întrebat:

Daca fac flotari in pumn,multe.e posibil sa maresc forta loviturii? Sii, se poate construi un corp bine facut doar din exercitii fizice cu propria greutate?

3 răspunsuri:
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Nu nu maresti nici-o forta...

| deathy a răspuns:

Daca faci flotari in pumn ti se intaresc oasele.Si sper ca iti dai seama ca exercitiile facute cu propria nu se compara cu o sala. poti face tractiuni pentru biceps si spate, florari la paralele, etc dar nu in exces.Si alimentatia conteaza 75% din rezultate, deci depinde de tine. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Sakura25 a răspuns:

Tu vrei sa faci din rahat bici si sa mai si pocneasca.Nu te supara dar antrenandu-te doar cu greutatea ta corporala nu faci nimic altceva decat sa bati pasul pe loc.Adauga greutati sau mergi la sala.Alimentatia conteaza si ea foarte mult.Sunt multe intrebari de genu asta cu multe raspunsuri.Mult succes!