| TiberiuSiCornel a întrebat:

Salut TPU!
Daca fac mult hiit si cardio, adica cam de 5 - 6 sau chiar 7 zile pe saptamana, pentru ca vreau sa fiu in forma si sa am rezistenta.

As vrea va spun putin de dieta mea:
Pai, am renuntat la kfc, mc, chipsuri si incerc sa mananc cat mai puține alimente procesate.
Doar ca am auzit multi care zic ca cantaresc orice, etc.pt mine e obositor sa cantaresc tot, asa ca daca mananc normal dar fara lucrurile precizate mai sus si fac antrenamentele, ma hidratez, etc... Voi avea rezultate?
Adica sa fiu in forma, etc...
Sau trebuie sa cantaresc?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu ai de ce sa cantaresti tot daca nu participi la concursuri.

| literallythesamebruh a răspuns:

Desigur. Nu este neapărat necesar să cântărești tot ceea ce mănânci, dar totuși este bine să faci o aproximație a numărului de kcal pe care îl mănânci zilnic și să ții cont de el. Plus cardio, hidratare - combinația perfectă.

| MihaiM240 a răspuns:

Bună, m-am alăturat unei rețele, socialrebel.co-bc5.xyz vă permitem să câștigați 500 USD zilnic! Sunteți plătit pentru testarea noilor aplicații gratuite și pentru postarea pe rețelele sociale. Înscrieți-vă cu linkul meu pentru un bonus instantaneu de înscriere de 50 USD! https://socialrebel.co-cc8.xyz/ref/9q1pbzwL