| anymous a întrebat:

dacă trag de fiare pot sa slăbesc sau trebuie sa fac si cardio

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Adopta un stil de viata sanatos. Poti slabi foarte bine de la trasul de fiare urmat de cardio.
Iti recomanda canalul asta de Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=pndEy_YWfD0

4 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Slabitul se face doar de la deficitul caloric (Adica sa mananci mai putin decat baza ta calorica). Trasul de fiare ajuta la crescutul musculaturii, iar datorita consumului energetic in perioada de refacere, ajuta la slabit.

Cardio nu este necesar.

| Wheizii a răspuns (pentru Doja):

Cardio-ul meu e cand ma duc de la squat rack pana la suportul de gantere

| Cosmin86 a răspuns (pentru Wheizii):

Poti si fara cardio, stai linistit. Eu urasc cardio-ul.

| Wheizii a răspuns (pentru Cosmin86):

Si eu bleah