| nicu_4067 a întrebat:

de aproape un an ridic gantere de 10-16 kg si fac si flotari si parca rezultatele se vad cam greu,,, in cit timp o sa am muschi mari. funda

6 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Pentru ca nu mananci destul sau nu respecti programu. Zimi programu si toate exercitiile cu serii etc sa te corectez daca e bun.

| nicu_4067 explică (pentru klau95):

Dar tu ce program ai si ce maninci?

| klau95 a răspuns (pentru nicu_4067):

Mananca cu 2 ore inainte de antrenament apoi dupa ce il termini cu 30-40 min mananci o masa bogata in proteine(min 25 gr)Si cred ca stiai ca ai nevoie de 1g pe kg/corp adica cate kg ai atatea grame de proteine ai nevoie zilnic.
Trage o vedere pe aica si uitate la mancaruri bogate in proteine gen:branzeturi, carnuri, ouo, lactate,, cereale, seminte etc. ---> http://calorii.oneden.com/

| cMmHaarpCord a răspuns:

Eu zic mai bine sa lasi ganterele deoparte! Apuca-te de inot si in 2-3 luni o sa se vada rezultatele...