| mihai4000 a întrebat:

de la ce varsta ar trebui sa ma apuc de sala daca vreau sa ajung la 1, 90?

Răspuns Câştigător
| MayhemChimera a răspuns:

Buna.Iti recomand inotulhappyAm facut 2 ani si in primele 6 luni de la 1.65 am ajuns undeva la 1.77.Am crescut 12 centimetri si in plus consider ca e mult mai sanatos sa faci inot, deoarece iti antrenezi toate grupele de muschi. Sper ca te-am ajutathappy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sala nu te ajuta sa cresti in inaltime, ci in latime.

| lpavel a răspuns:

Si cine ti-a zis ca mergand la sala vei creste in inaltime laughing)) Ba dinpotriva posibil sa nu ajungi la acea inaltime la care ai fi ajuns daca nu mergeai la sala! happy Cam asa sta treaba!

| AalLeExX02 a răspuns:

Mihai, daca vrei sa ajungi la 1, 90 atunci trebuie sa te apuci de inot sau baschet. Daca faci sala nu iti mai cresc oasele, doar muschii.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AalLeExX02):

Serios? daca faci sala nu-ti mai cresc oasele?

Esti doar un COPIL MIC care abereaza si el, nu?