| Cocean30 a întrebat:

Salut TPU,este ok programul asta de sala? Luni-piept si triceps,marti-spate si umeri,miercuri-biceps si triceps sau umeri,joi-picioare, vineri -ce am facut lun! Daca nu este corect va rog sa completati ce este gresit etc. Daru funda

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Daca vrei sa mergi 5 zile pe saptamana incearca programul de mai jos, e clasic. Nu are rost sa faci biceps si triceps cum ai scris tu in mod haotic, muschii nici macar nu s-au refacut...e vraiste ce ai scris.
Luni: piept
Marti: spate
Miercuri: umeri + trapez
Joi:Brate
Vineritongueicioare

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Serios? e foarte bun? ai vreun pic de experienta in domeniu?

| JUNNKiE47 a răspuns:

Observ că ești începător, caută pe Youtube ''Progam începători Angel fitness'', este ceva în genul PPL (push-pull-legs), în opinia mea este cel mai bun antrenament de începători, ce ai scris este o totală aiureală.

| Cosmin86 a răspuns (pentru JUNNKiE47):

E bun si pentru intermediari si avansati. PPL rullez!