| Gladiatorul1997 a întrebat:

Eu sunt mai grasut si as vrea ca mai intai sa mi se defineasca mmuschii si dupa sa ma apuc de tras de fiare asa cum trebuie. Ca sa mi se vada muschii trebuie sa fac cu greutati mici si mai multe repetari? eu asa am programul
Luni: piept cu triceps
marti: spate cu biceps
joi: umeri cu trapez
duminica: abdomen cu picioare

Daca fac cu greutati mai mici si mai multe serii si repetari o sa mi se vada muschii mai bine? Cam in cat timp?
Astept raspunsuri serioase, multumesc

Răspuns Câştigător
| xCrazyWolf a răspuns:

Ai zis ca esti mai grasut:P ce muschi vrei sa ti se vada imediat? Prima data trebuie sa dai jos acea grasime si dupa. Fa cat mai mult cardio (alergat, coarda, inot, fotbal etc). O alimentatie corecta din 4-5 mese zilnic bogate in PROTEINE. Iar cu repetarile, alegi o greutate cu care sa poti face maxim 10 repetari. Cand poti mai mult maresti greutatea. Daca vrei sa te mai documentezi incearca aici: www.getfit.ro

3 răspunsuri:
| AdyM14 a răspuns:

E bine sa faci cu greutati mai mici o sa iti creasca muschi cam intr-o luna vei avea rezultatewinking funnda
'?

| xCrazyWolf a răspuns (pentru AdyM14):

Cersetor de funda

| Cosmin86 a răspuns (pentru AdyM14):

Muschii se fac in ani de zile.

intr-o luna fac ( in imaginatia lor ) copiii mici ca tine care cersesc funde

| xCrazyWolf a răspuns (pentru AdyM14):

Ai zis ca esti mai grasut:P ce muschi vrei sa ti se vada imediat? Prima data trebuie sa dai jos acea grasime si dupa. Fa cat mai mult cardio (alergat, coarda, inot, fotbal etc). O alimentatie corecta din 4-5 mese zilnic bogate in PROTEINE. Iar cu repetarile, alegi o greutate cu care sa poti face maxim 10 repetari. Cand poti mai mult maresti greutatea. Daca vrei sa te mai documentezi incearca aici: www.getfit.ro