| Shukala a întrebat:

Fac 12 ani si sunt din Vaslui. Imi place foarte mult sa joc fotbal cu prieteni sau cu oricine.Dau pase,goluri,dribling,mai pe scurt de toate.Daca puteti sa-mi recomandati ce sa fac,fotbalul e viata mea,si mi-as dori sa fiu la orice echipa si la cea mai prst echipa din lume, numai sa joc fotbal. Daca-mi recomandati sa ma duc la un club de juniori spuneti-mi va rog care si ce trebuie sa fac sa intru. Va rog vreau rspunsuri repede. !

Răspuns Câştigător
| Gsix a răspuns:

Nu cunosc cluburi de fotbal de acolo, dar intereseaza-te prin prieteni, rude etc, si tine-te daca iti place happy

1 răspuns: