| Rares167894 a întrebat:

fac sala de 3 luni si mi s-o format pieptul, mainile, spatele si picioarele cu muschi doar abdomenul nu.Ce ar trebui sa fac sa am abdomen frumos?
Am 16 ani si 1.78-79 si 68 de kg. Sfat va rog.Dau funda! Trebuie sa tin regim? Mi s-o zis sa ma ingras la 75 de kg.Nu iau prostii ca suplimente sau altceva, iar proteiene din carne fara prafuri.

2 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Esti de apreciat, ca mergi la sala si nu iai prafuri, pentru abdomen, o spune numele. abdomene la greu si la aparate (la cele de abdomen)dar si la covoras, zilnic 3-4 serii.
bafta!

| Anabela777 a răspuns:

Incearca si niste serii de abdomene zilnice.