| qwertylovet a întrebat:

fac sală și aș dori să bag și ceva proteine ( pentru masă), stiti ceva proteine bune si ieftine? Sa mi le recomandati? Multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce tu nu stii este ca ai la indemana proteina foarte sanatoasa: carnea (de pui, porc, vita, peste, rata, curca, sau peste), toata este proteina, inclusiv oul este tot proteina!

| abcdefgabriela a răspuns:

Sigur, de la Redis Nutritie si de la HERBALIFE sunt cele mai bune!

| Cosmin86 a răspuns (pentru abcdefgabriela):

Redis bune? Sunt cele mai proaste... mai documenteaza-te si tu

| Nickname1890 a răspuns (pentru abcdefgabriela):

Mda... tocmai le-ai recomandat pe cele mai proaste. Hai sa zicem ca redis sunt cat de cat ok whey protein R, dar Herbalife sunt dezastruoase.

Recomand MyProtein. Impact Whey protein, un raport calitate pret foarte bun.