| Psychothic a întrebat:

Imi puteti da un program pentru acasa de sarit coarda?
Cand ar fi cel mai bine sa sar coarda, seara, dimineata?
Eu de obicei faceam 3 serii a cate 100 de sarituri pe ambele picioare si 50 pe cate-un picior.
Dar din cate am citit,nu se face pe repetari, ci pe minute, dar nu sunt 100% sigur.
Ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| psycho771 a răspuns:

Depinde acum si de cum te simti tu mai bine. eu saream seara de cate 2500 de ori, cu pauza scurta dupa fiecare mie. cu cat mai mult, cu atat mai bine, dar dureaza putin pana reusesti. mie mi s-a parut deosebit de plictisitor sa lucrez pe cronometru. parca ma simteam mai motivata cand numaram fiecare saritura, iar timpul trecea mult mai repede... succes! big grin

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Insanity workout
45 de minute pe zi timp e 2 luni, eu sunt in a treia saptamana si ma simt mult mai bine, flexibil.si mai usor, nu uita de culturism e foarte bun vezi p90x http://www.beachbody.com/
alegi un program care vrei si il desacarci gratis