| Xerxess97 a întrebat:

Ce spuneti de aceasta invarteala. Daca joi vineri sambata si duminica fac antrenament.La antrenament ma duc la 15:00 si la 16 termin, iar daca seara pe la 19 ma duc sa mai bat la sacul de box plus niste sarituri cu coarda si cateva flotari timp de 30-40 de minute.fac supraantrenament? Si daca ati putea sa imi lasati si un program pentru biceps pentru marire.M-am gandit sa fac asa : bara EZ 4 serii 8-12 repetari, flexii hammer 4 serii 8-12 repetari, flexii simple cu gantera 4 serii 8-12 repetari.Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Danciu821 a răspuns:

Continua tot asa

3 răspunsuri:
| ZigZagMTFK a răspuns:

Incearca sa elimini ziua de joi. Tot asa faci febra musculara.

| Xerxess97 explică (pentru ZigZagMTFK):

Mai bine numai raspundeai..practit sport de aproape 1 an.

| ZigZagMTFK a răspuns (pentru Xerxess97):

Stiu asta pentru ca fratele meu face K1 -.-''