| IonutCiobanescu a întrebat:

imi puteti recomanda niste exercitii bune pentru abdomen excluzand sala?

Răspuns Câştigător
| Fedaskyn a răspuns:

Exercitii de la 1-5 (1-cel mai greu, 5-cel mai usor)

Scandura (plank) - 5 - mi se pare cel mai eficient pentru abdomen
Rasuciri rusesti - 4 - este destul de greu exercitiul daca il faci corect si incet
Flexii (abdomene) - 1 - un exercitiu excelent daca nu ai o masa musculara dezvoltata
Ridicari ale picioarelor - 3 - trebuie efectuat incet, altfel este cam inutil

Desigur acestea sunt cateva exemple, poti incerca si altfel de exercitii

| Fedaskyn a răspuns (pentru Fedaskyn):

Scuze, voiam sa zic ca 5 e cel mai greu si 1 cel mai usor, sper ca ai inteles

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gasesti pe Youtube gramada

| RAY a răspuns:

Http://sa-slabim-sanatos-impreuna.blogspot.com/......ii%20acasa
acolo sunt niste video perfecte pentru abdomen

| aXy99 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 Acesta mi se pare un antrenament bun de facut acasa. Sunt multe, cauta pe net.

| Ssssmokin a răspuns:

Cauta pe google play : "Home Workout - No Equipment" - este o aplicatie foarte buna, nu iti trebuie echipament.