| Zberk a întrebat:

M-am apucat de sala acum o saptamana si m-am gandit sa-mi cumpar niste proteine. M-am gandit la Whey Gold sau la Max Mass. Voi ce parere aveti? care sunt mai bune? Apropo, am 15 ani, 1.75 si 60 kg, slab ( dar nu schelete, sunt potrivit. multi mi-au zis ca as avea potential si m-as umfla repede )

6 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

La 1.75 si 60 de kg esti chiar mic. Stai pe curul tau cu proteinele, fa natural cateva luni pana ti se regleaza corpul. Cele mai bune sunt cele de la Weider, ia doar dupa 2-3 luni daca chiar vrei, cu toate ca natural e cel mai recomandat. Ce ti-as chair recomanda este creatina, nu ajuta la masa, dar iti da energie, dar nu e bine sa o iei luni la rand, se ia cu pauza.

| Cosmin86 a răspuns (pentru robijam):

Proteine = natural.

iei 20 de ani weider => 20 de ani antrenamente NATURALE.

Nu vad care e problema.

p.s. : creatina NU iti da energie... e altceva.

| SiLaS a răspuns (pentru Cosmin86):

Salutare! Dupa atata timp, aceleasi discutii, aceleasi nedumeriri, aceeasi indobitocire printre oameni, ma intreb cand o sa se termine!

| Cosmin86 a răspuns (pentru SiLaS):

Salut. Nu cred ca o sa se termine vreodata happy

| Moonlight15 a răspuns:

Mai stai putin... nici echilibru la bara nu ai.

| E99 a răspuns:

Nu luam amu..mai asteapa olecuta happy din prima saptamana ar trebui sa fii disperat ba..mai ales ca nicinu cred ca te stii cu sala asa de bine.dap cu alimentatia si restu..mai stai si invata.