| TheLoveDoctorr a întrebat:

ma adresez practicantilor de bodybuilding. Ce rezultate ati avut dupa Animal Pak si daca acesta este eficient pentru antrenamentele hard? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| johnstone a răspuns:

Luat impreuna cu o dieta echilibrata si antrenamente intense o sa dea rezultate foarte bune. Personal am observat un efect termogenic pronuntat in timp ce ma antrenam. Animal Cuts reduce retentia de apa deci vei observa o anumita schimbare dupa ce-l administrezi pe o perioada indelungata. N-am avut efecte secundare neplacute. Momentan folosesc Lipo Six Black despre care se spune ca ar fi cel mai "vicios" complex din aceasta categorie. Nici cu acesta n-am avut efecte secundare neplacute.

5 răspunsuri:
| rhino50 a răspuns:

Animal pack sunt un complex de vitamine, la ce rezultate te asteptai?
''Animal Pak - Universal este un supliment complex cu vitamine, minerale, optimizatori metabolici, antioxidanti, enzime digestive, aminoacizi, complex pentru marirea performantelor-arginina, ginseng, uni-liver, inositol, cholina, l-carnitina, PABA.''

| TheLoveDoctorr explică (pentru rhino50):

La nici un rezultat nu ma asteptam tata. Il iau in mine sa il dau afara. happy

| johnstone a răspuns:

Animal Pak este un produs excelent. Nu stiu ce rezultate urmaresti exact prin administrarea unui complex de vitamine si minerale decat buna functionare a organismului si o mai buna rezistenta la efort. Sper ca nu l-ai confundat cu Animal Cuts care face cu totul altceva. Personal am facut cicluri atat cu Animal Pak cat si cu Animal Cuts. Le-am administrat in aceeasi perioada. Avand in vedere ca fiecare dintre noi este unic, rezultatele difera in functie de foarte multi factori cheie: dieta, antrenament, repaus, genetica, stare psihica, hormoni.

| TheLoveDoctorr explică (pentru johnstone):

Cred ca era vorba de Animal Cuts. cum ti s-a parut? happy

| TheLoveDoctorr explică (pentru johnstone):

Multumesc happy

| johnstone a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Luat impreuna cu o dieta echilibrata si antrenamente intense o sa dea rezultate foarte bune. Personal am observat un efect termogenic pronuntat in timp ce ma antrenam. Animal Cuts reduce retentia de apa deci vei observa o anumita schimbare dupa ce-l administrezi pe o perioada indelungata. N-am avut efecte secundare neplacute. Momentan folosesc Lipo Six Black despre care se spune ca ar fi cel mai "vicios" complex din aceasta categorie. Nici cu acesta n-am avut efecte secundare neplacute.