| anonim_4396 a întrebat:

Ma duc de vreo 3 zile la sala si vreau sa fac piept + abdomen ce exercitii imi recomandati(daca imi dati si un site pe youtube e perfect).
Dau FUNDA!

P.S. Ma duc de 3 ori pe saptamana.Ce combinatii imi sugerati in afara de piept + abdomen! V-a multumesc!

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Arunca un ochi aici :
http://www.culturism.ro/antrenament/program-3-zile-pe-saptamana.html
Dar 3 zile pe saptamana mie mi se pare putin si daca mergi la sala doar pentru piept si abdomen, mai bine Nu.

7 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Unde ai auzit prostia asta? Sa mergi la sala si sa lucrezi doar pieptul si abdomenul? Lucreaza toti muschii daca tot te duci la sala.

| blaablaablaaa a răspuns:

Cel mai bun program este asa:
Prima zi: Biceps + Aripioare
A doua zi: Triceps + Spate
A treia zi: Abdomen + Picioare
A patra zi - Libera.

Trebuie sa fie o masa musculara mara cu una mica.
Spor la treaba.

| Wehes a răspuns (pentru blaablaablaaa):

Serios, cel mai bun program e asta?! Unde ai lasat : Umerii, Trapezu si chiar Pieptu ( ceea ce a intrebat si el ).
''O masa musculara cu una mica''? Unde ai auzit tu asta? Poate o grupa Mare cu una Mica ai vrut sa spui, si ma rog de ce ar fi asa?

| Cosmin86 a răspuns (pentru blaablaablaaa):

Aripioare? laughing

| blaablaablaaa a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu sti ce sunt alea?

| Cosmin86 a răspuns (pentru blaablaablaaa):

Marele dorsal, doar radeam ca te-ai exprimat foarte stupid

| archas a răspuns:

Http://www.steroizi.ro/ cel mai tare site!