| ftwVlad a întrebat:

Puteti Sa-mi spuneti daca exista aparate de facut muschi in doar cel mult 7 zile. si sa stiti ca platesc ori cat pe aparat chear daca costa mult nu conteaza bani ca vreau doar sa am muschi la maxim

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Muschii se pun in ANI DE ZILE.

Apuca-te de sah

| SiLaS a răspuns (pentru Cosmin86):

Mi-as dori sa ia niste synthol sa puna "masa muscualara repede" sa se sature.

| Cosmin86 a răspuns (pentru SiLaS):

rolling on the floor

| SiLaS a răspuns:

Tu vrei sa faci in 7 zile ce fac altii in 7 ani? Sper ca glumesti.

| s3bycu a răspuns:

Imi pare rau ca trebuie sa o spun, dar masa musculara nu se poate pune in 7 zile, poate doar prin folosirea steroizilor, ceea ce nu recomnad sub nicio forma. Du-te la sala, ai grija la alimentatie si ia suplimentele nutritive potrivite si o sa pui masa musculara in mod vizibil in 2-3 luni. Multa bafta! Poti vizita blogul meu pentru mai multe sfaturi despre alimentatie, sport si dezvoltare personala: cirdeiusebastian.wordpress.com Multa bafta!