| FlorinNeyJR a întrebat:

sunt cam slabut si as vrea sa pun si eu ceva muschi pe mine in special piept pentru ca sunt cam tras am 15 ani 1, 72 inaltime, 57 de kg la sala nu ma pot duce pentru ca locuiesc la sat, si as vrea sa fac acasa imi puteti spune ce exercitii sa fac si ce alimentatie trebuie sa am?! Va Multumesc!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristi1505 a răspuns:

Alimentatie cat mai bogata in proteine si carbohidrati!
-Proteine=lactate,carne,oua etc.
-Carbohidrati=paine,orez,cartofi,fructe, paste etc.
Poti executa exercitii cu propria greutate gen flotari, genuflexiuni, tractiuni, abdomene etc. dar nu vei avea aceleasi rezultate ca si la sala de forta.

| Flydream a răspuns:

Trimite-mi un msg si iti spun ce si cum sa faci pentru a reusi sa-ti dezvolti musculatura.Nu ai nevoie de sala, trebuie doar sa faci in fiecare zi ceea ce o sa-ti recomand.

| CaziPloaie a răspuns:

Trebuie sa faci tractiuni 10 la o ora fara oprire cand vei ajunge sa faci 15 fara sa stai sa stii ca atunci vei incepe sa pui.incearca sa mananci fructe si legume dar nu strica nici fier care se poate gasi in carne si lapte.incearca sa faci inainte sa te culci 20 de flotari! bafta!

| Wehes a răspuns (pentru CaziPloaie):

Tractiuni in fiecare ora? Vai de capu nostru!
Ai auzit de supraantrenament?
Fructe si legume?! Cu alea puneti voi ''muschi'' ma.

| cristi1505 a răspuns (pentru CaziPloaie):

Habar nu ai ce vorbesti! Du-te si te culca!

| Cosmin86 a răspuns (pentru CaziPloaie):

Serios? muschi cu fructe si legume? si tractiuni pe ora?

esti doar un COPIL MIC, nu?

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru CaziPloaie):

Impuscateeeee