| DiabolicGamer111 a întrebat:

Va rog sa mă ajutați să fiu mai bun la fotbal adică sunt la un nivel mai jos și aș vrea să joc mai bine deoarece iubesc fotbalul mă descurc un pic adică am forța în picior, fac cam 10 dribble, știu să fac braziliana și bicicleta dacă vine mingea de sus o apar dar problema e că când primesc pase mă pierd cu totul.Ce aș putea face? Va rog dau funda!

2 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Sa te lasi, fotbalul nu e pentru toti, daca nu ai talent, degeaba.

| TheTPUro a răspuns:

Exersează! Există antrenamente de Fotbal, te poti inscrie, si sigur va merge bine treaba