| Leeuk a întrebat:

Vreau sa fiu mai bun la fotbal. Eu stateam in poarta dar acum sunt pe teren pentru ca deja m-am saturat doar in poarta. Sunt Atacant si mai stau si in aparare cateodata! Deci vreau sa fiu mai bun adica ma panichez cand vine mingea la mine! Si asta pare putin ciudat dar nu prea dau drept. Va rog sa ma ajutati! Multumesc! FUNDA

Răspuns Câştigător
| mihailazar a răspuns:

Nimeni nu te poate invata fotbal doar din teorie, deci trebuie sa joci cat mai mult pentru a putea excela. Incearca pase cu un coechipier, nu in timpul meciului si in timp vei deveni mai bun ( gen 1-2 ).

| Leeuk explică (pentru mihailazar):

Ms o sa incerc

3 răspunsuri:
| AdrianExtreme a răspuns:

Incearca sa faci antrenamente pentru football.

| Leeuk explică (pentru AdrianExtreme):

Am facut dar nu aveam ghete si apoi nu am mai mers pentru ca toti aveau in afara de mine si ma simteam si eu...