| dannyelutzu1_6199 a întrebat:

vreau sa pun niste pariuri la sky-bets dar pe pagina lor este o rubrica la europa league de joi(europa league-castigatoare 12-13)in care sunt puse echipele singure si in dreptul lor scrie castigatoare(de ex.Chelsea-castigatoare,inter-castigatoare etc) apoi cotele(foarte mari).am mai jucat si am castigat, dar asta nu stiu ce inseamna.vei castiga biletul daca(echipa):aceasta trebuie sa castige tot campionatul, un meci (tur-retur) sau numai un meci singur?

1 răspuns:
| Buii a răspuns:

Am intrat sa vad acum despre ce este vorba. Si vazand cotele am facut o comparatie cu public bet, ponturile acelea sunt pentru cine castiga campionatul.