| Xerxess97 a întrebat:

Salut tutror. Aseara am baut 2 pahare de vin, am mancat un pic cam mult si dupa am vomitat. Acum numai am nimic. Vreau sa stiu daca mi-au pierit vitaminele si proteinele care le-am consumat pana acum cateva zile, procurate din lactate si carne. Asta seara merg la sala si ma simt mai slab cand fac sport. Dati-mi sfaturi.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu asa usor vomiti? happy

| Voidwithin a răspuns:

Nu sau asimilat.

| Veleno1 a răspuns:

Daca spui ca le-ai mancat acu cateva zile cred ca deja organismul le-a asimilat.