| M4nU370 a întrebat:

Salut tuturor. Eu vizionez meciurile de pe digi si inainte cele de pe gsp prin sopcast sau pe net cu internet explorer si cu ajutorul sopcast. Intrebarea mea este : pot vedea meciul la o calitate mai buna? Am o viteza la internet de aproximativ 600 Kb/sec. si m-am saturat de sopcast pentru ca se vede destul de urat. Acum nu vreau sa se vada chiar HD, dar mai rezonabil acolo, stiti sa mearga bine cu un flash ceva, sau altceva?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Instaleaza-ti 1tvonline.net sau intra pe myp2p.eu

2 răspunsuri:
| trancec a răspuns:

Lasa meciurile ca devi obsedat de prostie...

| M4nU370 explică (pentru trancec):

Asta e parerea ta, probabil nu esti microbist, nu-ti place fotbalul.