| TheBoY a întrebat:

Vara asta am invatat sa inot, daca nu ma mai duc o perioada o sa uit?

10 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde cat de bine ai invatat sa inoti. Dar cel mai probabil nu vei uita! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu uiti.

| georgeta27 a răspuns:

Nu o sa uiti.

Răspuns utilizator avertizat
| Fulbaster a răspuns:

Nu,e imposibil, e la fel ca mersul pe bicicleta, nu il uiti niciodata.

| alexandramustatea2013 a răspuns:

NU vei uita:Ce se invata, nu se uita niciodata!

| boyboyplayboy99 a răspuns:

Nu vei uita!

| RavnTapt a răspuns:

Nu, pentru ca este un automatism si o data invatat nu se mai uita

| TheoooDora a răspuns:

Nu o sa uiti....la fel ca si mersul pe bicicleta

| pseudonemo a răspuns:

E retoric?
Urmeaza ca cineva sa intrebe daca, dupa ce a practicat onania o vreme, dupa o pauza in prealabil o va mai putea practica iarasi!?

Oh! si raspunsul!
NU AI SA UITI!