| Binelu a întrebat:

Sall TPU, Deci din vara asta am invatat sa inot dar problema esta ca pot sa inot pana la o adancime de 1, 8-1, 9 m, Daca depasesc adancimea asta nu ma simt insiguranta tot daca eu stiu sa innot, PUr si simplu mi-e frica sa ma arunc la 3 m sau asa.
Ce sfaturi imi dati sa nu imi mai fie frica?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Inteleg. deci tu te simti in stare sa inoti dar chiar daca sari in apa adanca uh oricum te salvezi pentru ca nu te poti panica numai frica de dinainte de saritura te retine cel mai bine ar fi sa te arunce cineva cu intentie fara sa stii iar daca nu sti sa inoti asa de bine du-te la cursuri si mai perforezi ceva! bafta

1 răspuns:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Pai frica nu o sa iti treaca asa, deodata. Trebuie sa o infrunti.
Adica sa sari, dar ca sa te simti sigur, mergi cu un inotator profesionist, sau mai multi, si cheama si o salvare inainte. Nu ca s-ar intampla ceva, doar ca se fii tu 100% sigur ca nu o sa ti se intample nimic.

Deci, dai drumul happy