| Danzeise a întrebat:

Salut,vreau sa imi cumpar snowboard. Dar nu vreau sa fie nou deoarece o sa il folosesc doar in sezonul de iarna.
As dori sa stiu cum se pun legaturile? Pot sa schimb unghiul/pozitia legaturilor? Pot sa cumpat orice fel de ghete sau depinde de legaturi?

Răspuns Câştigător
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Salut! da poti sa schimbi pozitia legaturilor in functie de (dreptaci/stangaci) ct si comfortul tau personal pe placa si ghetele(le zice Botzi) nu depind de legaturi! dar Atentie lungimea placii depinde de inaltimea ta! bafta

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Si am uitat.ti-as recomanda o placa ..Bling.(e ff buna in control si stabilitate )

| Danzeise explică (pentru RIze1KDE1LuNA):

Am 1.70 deci o placa de 1.60 mi-ar fi ok, cred.
Si mersi pentru recomandare happy

| Danzeise explică (pentru RIze1KDE1LuNA):

Am 1.70 deci o placa de 1.60 ar fi ok, cred.
Si mersi pentru recomandare happy

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru Danzeise):

Cu multa placere!tongue

5 răspunsuri:
| LokyVEVO a răspuns:

Depinde de legaturi... intai trebuie sa te interesezi marimra care ti se potriveste adica daca porti 40 iti trebuie 42-43