| myr3l13 a întrebat:

Salutare,am 1,73, si 60 de Kg (ectomorf ) si doresc sa ma mai ingras si eu putin.partea cu alimentatia cat mai deasa am inteles-o mananc des, echilibrat alimente cat de cat sanatoase, bogate in proteine si kilocalorii.asi dorii sa iau si proteine dar nu stiu de care..ma puteti ajuta cu un sfat/ceva?

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Tata lua acum 5 ani cand mergea la sala sa se,, ingrase,, Anapolon, costa 15 lei cutia, iar acum e considerat steroid si costa 100-170 lei

| s3bycu a răspuns:

Salut, pe blogul meu am scris un articol menit sa-i ajute pe cei aflati in situatia ta: ...arte-rapid Multa bafta!

| myr3l13 explică (pentru s3bycu):

Asta stiam, m-am documentat si multumesc frumos pentru sfaturi.Dar ce proteine sa iau pe langa alimentatie? mentionez ca nu am luat nici o data proteine si de aceea am pus intrebarea

| s3bycu a răspuns (pentru myr3l13):

Proteina din zer (whey-ul) e cea mai buna. Poti lua dupa antrenament si seara, inainte de culcare. Bafta!