| 1MAB a întrebat:

Salutare, am o intrebare legata de DANABOL.
Am citit fel si fel de reactii asupra acestui DANABOL si pot zice ca sunt confuz...am putin timp de cand merg la sala dupa o pauza de 10 ani, nu am luat nimic niciodata si ma gandeam sa incerc ceva pentru o stimulare a organismului, acum nu stiu daca acest DANABOL ar fi o optiune tocmai potrivita. Tocmai de aceea am zis sa incerc sa aflu si din partea voastra ( cineva care poate a incercat DANABOL) o parere, un sfat vis a vis de asa zisul ciclu, mod de administrare si protectorul care trebuie luat odata cu el. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E cel mai ieftin si mai prost steroid.

Daca vrei neaparat sa te dopezi, de ce nu te dopezi cu ceva de calitate?

| SiLaS a răspuns:

Danabol este de calitate proasta, nu iti recomand sa te injectezi cu el, incearca ceva mai de calitate.

| Dragoslav a răspuns:

Protectorul NU trebuie luat ODATA u danabol sau cu alt oral. Protectorul ii va taia minim 50% din efecte deoarece va actiona ca un filtru in ficat. Citeste si documenteaza'te inainte sa faci primul pas.