| Ionuț1991Andrei a întrebat:

Salutare, astăzi am avut antrenament de picioare și la un exercițiu de genuflexiuni cu bara, după 2 serii am început sa amețesc și sa am o senzație de greață, de la minut la minut ameteam foarte tare, am mers la baie, m-am spălat puțin cu apa pe fata, am făcut câteva exerciții de respirație și mi-am revenit, pe urma am fost destul de obosit. E motiv de îngrijorare sau e normal?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal, te-ai fortat prea tare. Erai foarte aproape de lesin

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Cand ametesti odata, te-ai oprit de acum dupa problema asta.
Cand tu ametesti practic te agiti cum se agita apa minerala si trebuie sa stai linistit sa nu cazi.
1 ameteala, 3 ameteli 5 ameteli si o sa cazi cum si apa minerala da pe afara happy

| StripperRaoul a răspuns:

Treb sa scrii si tu cate kg ai de cand faci sala ce geeutate ai daca ai mai ridicat atat etc

| Adrianadrian2855 a răspuns:

Și acum ești bine ți-ai revenit știu părinți de problema ta(sănătate multa)

| AndreiRobert312 a răspuns:

Lipsa de calciu sua de zaharin sange. Ambele se manifesta asa.