| NYØ2002 a întrebat:

Ce alegeti intre fotbal si baschet si ce beneficii au?
Mie Fotbalul nu prea imi place ca-i cam violent,mai ales daca stau in poarta,daca imi dau astea bombeuri la poarta pot sa zic ca-s mort.
Baschetul nu mi se pare asa violent, arunc la cos si iau mingea.La baschet ma pricep cat de cat,eu daca sunt atent si incerc,pot da la distanta fara sa ating inelul sau panoul,nu stiu cum sa va explic,dat parca am inceput sa am simtul gaurii, stiu ca unii va ganditi la prostii, dar nu la sensul ala ma refer.Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de ceea ce iti place tie si cat de inalt esti, eu as aleg fotbal

| NYØ2002 explică (pentru RAY):

Am 1,70 si 17 ani.

| RAY a răspuns (pentru NYØ2002):

Fotbal atunci

| NYØ2002 explică (pentru RAY):

Fotbalul nu imi place ca e violent, mie basket-ul imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost si fotbalist si portar eram meci de mecj titular am jucat la vreo 3 echipe si taicameu era fotbalist dar trebuia sa renunte din cauza problemelor familiare am avut un vis ce s-a dus pe apa sambetei fiindca nu am fost serios si nu am avut motivatie si ambitie si sprijin din partea faniliei. eram bun ca portar pana si echipa mare avea o forma de respect pentru mine la antrenamentele lor uneori ma punea pe mine in poarta si lasam de fiecare data o impresie buna. fiind vecchi si cu experienta mi se spunea antrenor secund fiindca motivam jucatorii