| MaTrIx8378 a întrebat:

Salutare.
Cum spuneam in anuntul anterior, m-am apucat de sala si vreau un sfat in privinta asta.
Mi-am cumparat niste proteine de whey protein 100%, Bcaa (olimpic bcaa xplode powder) si niste vitamine de la Alpha men.
Imi puteti spune care este ordinea lor? Am citit despre ele si bcaa si vitaminele le pot lua inainte de antrenament sau si dupa, proteinele la fel dar mi se par prea multe asa dintr-o data

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Alimentatia conteaza 90%, supliemntele 10%... incepatorii petrec ore in sir citind si bagand mii de euro in ceva ce conteaza 10%, de-aia majoritatea esueaza grav laughing

| Catrice a răspuns:

Ai dat anunț ca mergi la sala? Si cat costa mersul?

| AnastasiaK a răspuns:

Nu ti s-au parut prea multe cand le-ai luat? Sau si mai bine spus: nu ti-a venit asa...o idee stralucita ca daca nu stii cand, cum si de ce se folosesc, poate nu iti trebuie si arunci banii?

| MaTrIx8378 explică (pentru AnastasiaK):

Cu siguranta m-am interesat inainte de a le cumpara, tocmai ce-am spus si in anunt

| AnastasiaK a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Daca te interesai ca lumea, stiai ca nu-ti trebuie happy