| Anonimusssss1 a întrebat:

Salutare, eu vreau sa iau creatine pro mass cu xtreme power, am 16 ani, 1.87 inaltime si 66kg. sunt slab. ma ajuta sa pun masa pe mine aceste suplimente?. Astept raspunsuri, mersi! happy

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Creatine pro mass -> DA
extreme power -> nu inca, la 16 ani nu bagi oxid de azot in sange ( eu n-as baga nici mai tarziu ).

Un gainer care contine si creatina, gen creatine pro mass e suficient. Mai poti lua un complex de vitamine si minerale ( ex. optimen de la Optimum nutrition ).

Dar daca stai mai bine cu banii, poti incerca ceva mai de calitate, deoarece creatine pro mass e facut de pronutrition daca nu ma insel, care e firma romaneasca happy, tot e mai bine decat nimic.

P.S. : sper ca nu ai doar 3 mese pe zi, ca la greutatea ta cu 3 mese pe zi poti sa iei o tona de suplimente ca nu se vede nimic.