| SorinelCopilu a întrebat:

Salutare fratilor, am si eu o intrebare.
Eu am 1, 70 si 90 de kg dar greutatea nu e o problema, am mai slabit si inainte problema e cu inaltima. Adica am 21 de ani si prin mai 10 2019 fac 22 as vrea sa stiu daca voi mai creste in inaltime sau daca exista niste exercitii speciale pentru asta. As vrea sa mai cresc macar 5 cm sa nu fiu asa scund. Chestia e ca pe timpul verii slabesc foarte mult pentru sezonul de plaja si cand pica burta raman pieptul mare si bratele dar inaltimea e la fel. Eu fac sport de pe la 13 ani si mereu am ridicat greutati gen un fel de powerlifting pot face la piept cu 130 dar totusi as vrea sa mai cresc in inaltime, sa arat mai bine, sa nu fiu scund si cu bratele mari. Nu arata prea bine, va rog sa ma ajutati sunt disperat.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Ai 21 de ani, asta e intaltimea la care vei ramane si nu nu ai cum sa o cresti prin exercitii.

Uneori mostenirea genetica isi spune cuvantul si din pacate in cazul tau se opreste la 1.70.