| MandruCaSuntRoman a întrebat:

Salutare lume
Peste cateva zile o sa am un meci de kickboxing, primul meu meci cu un adversar necunoscut.
As dori de la cei cu experienta cateva sfaturi care ma pot ajuta!

Acord funda!

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Fara frica!
Fi agresiv!
Ataca cu lovituri puternice si calculate!
Raspundei mult pe contra!
Ataca mult cu loviturile in care ai mai multa forta!
Pastreaza centrul ringului!
Mergi pe knockout! Nu astepta sa se termine meciul!

NU are rost sa iti mai zic.Idea e ca trebuie sa fi foarte agrsiv.Asta e cel mai important! Restul e pe planul 2.Nu uita, agresiv!

3 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Daca se poate sa fi tot timpul in ofensiva, sa nu-i dai sansa sa te loveasca.
Fara emotii, chiar daca e primul tau meci, asa inveti.
Daca cazi, te ridici si continui, nu trebuie sa-ti fie rusine, esti la inceput si e normal sa o incasezi primele meciuri.
Fii optimist. Bafta la meci!

| MandruCaSuntRoman explică (pentru Wehes):

Mersi,nu am emotii asta ar fi ultima problema la mine problema e de abordare nu ma dozez prea bine incerc sa fiu mereu in ofensiva uit sa tin garda cum trebuie si obosesc.Dar pentru meciul de diseara nu cred ca o sa am probleme am un adversar de accelasi nivel

| Cosmin86 a răspuns (pentru MandruCaSuntRoman):

Ce-ai facut? Cum a fost?