| xFarmer a întrebat:

Salutare,Ma Numesc George, sunt din Bucuresti, am implinit 19 ani de curand si de mic am avut o fobie cu "sala".
Vreau sa ma fac mare...la varsta de 17 ani, mi-am cumparat proteine pentru prima oara >- Super Mass Gainer | DYMATIZE

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! Banuiesc ca te intereseaza daca merita sa iei proteine la aceasta varsta si daca merita sa tragi de fiare! cred ca aceasta este intrebarea. Nu! Nu merita sa iei proteine! Hrana naturala! Legat de sala, da, Merita, pentru un corp lucrat! Dar, nu dus la extrema! Pa!

| Cosmin86 a răspuns (pentru baru):

Genial, esti complet pe langa. Proteinele din ce crezi ca sunt facute? Si crezi ca daca iei proteine te duci la "extrem"?

Mai documenteaza-te

| Cosmin86 a răspuns (pentru baru):

Stii macar ce sunt proteinele?

| Cosmin86 a răspuns (pentru baru):

Niciun raspuns, deci HABAR NU AI.

Nu mai da raspunsuri CRETINE daca habar nu ai despre ce vorbesti.

Intai citesti si te documentezi si apoi raspunzi

| Cosmin86 a răspuns:

Si intrebarea ta care este?