| CharlesCharmichael a întrebat:

Salutare
Recent mi-am luat un golf 4 variant 1.9 tdi din 2004 neinmatriculata. Si vreau sa o inmantriculez dupa 15 martie, dupa ce intra in vigoare legea cu timbrul de mediu.
Intrebarea mea e, trebuie sa platesc doar timbrul de mediu pentru a o inmatricula, sau trebuie sa platesc si alta taxa pe langa timbrul de mediu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca mai sunt si alte costuri, dupa caz: tariful ITP, asigurarea RCA, impozitul anual, rovignieta, numerele de inmatriculare.

| CharlesCharmichael explică (pentru Ioandelasal):

A, multumesc, atat vroiam sa stiu happy multumesc inca odata

1 răspuns: